В Греції пройшов мітинг проти пенсійної реформи

Субота, 16 січня 2016, 17:53

Близько 3 тисяч працівників державного і приватного сектора Греції пройшли ходою до будівлі парламенту на знак незгоди з пенсійною реформою.

Про це повідомляє видання Ekathimerini.

Протестувальники тримали в руках плакати з написами на кшталт "Ви не можете торгувати соціальною безпекою" і скандували "Руки геть від наших пенсій!".

"Ми будемо боротися, щоб захистити наші права і змусити уряд відкликати цей жахливий план, який він називає реформою", - сказав генеральний секретар профспілки GSEE Нікос Кіоцукіс.

Уряд Греції 4 січня опублікував план реформи системи пенсійного забезпечення та соціального страхування.

За твердженням уряду, реформа необхідна, інакше через п'ять років не буде чим платити пенсії. Реформа системи пенсійного забезпечення і соціального страхування має бути прийнята в найближчі тижні згідно з угодами з кредиторами про третій програмі допомоги обсягом у 86 мільярдів євро.

4 лютого профспілки обіцяють провести 24-годинний загальний страйк проти запланованої реформи.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Кандидатські "бонуси": що дає Україні наближення до членства у ЄС

Україна як кандидат у члени ЄС перші кілька років отримуватиме сотні мільйонів євро на рік. Але одночасно – й уважний контроль над використанням цих грошей.

"Євроінтеграція" Верховної ради: що має змінитися у парламенті через статус кандидата в ЄС

Щоб успішно виконати "домашнє завдання" з євроінтеграції, Україні необхідна й реформа роботи Верховної ради. Що потрібно зробити та що це змінить?

НАТО на кіберзахисті: як Альянс допомагає Україні вберегтися від хакерських атак РФ

Однією з найпотужніших стала хакерська атака на українські урядові сайти, що відбулася напередодні російського вторгнення – у січні 2022 року.