Поліція Греції застосувала сльозогінний газ проти демонстрантів

Фото
Субота, 9 січня 2016, 12:15

Поліція Греції в п'ятницю застосувала сльозогінний газ проти демонстрантів, які виступали проти планів уряду провести пенсійну реформу.

Про це повідомляє Reuters.

Як відзначає агентство, 8 січня сотні грецьких пенсіонерів і працівників пройшли маршем у центрі Афін.

До них доєдналися близько 100 представників комуністичної профспілки ПАМЕ, які розгорнули величезний банер поблизу офісу прем'єр-міністра Греції Алексіса Ципраса з надписом "Гільйотина для пенсійної системи".

В один з моментів демонстранти прорвалися через ряди поліцейських в захисному спорядженні, які у відповідь застосували до мітингарів кийки та сльозогінний газ.

Після того, як демонстранти прорвали поліцейські ряди, правоохоронці застосували сльозогінний газ

Як відомо, міністр фінансів Евклід Цакалотос почав тур по європейським столицях з метою обговорити боргові та пенсійні проблеми з колегами в Римі, Лісабоні, Парижі, Гельсінкі, Амстердамі і Берліні.

Згідно з пропозиціями, які Греція вислала своїм кредиторам на понеділок, всі шість основних пенсійних фондів будуть об'єднані в один, а пенсії можуть бути скорочені на 30%.

Середня щомісячна пенсія в Греції в даний час складає близько 850 євро.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Символ окупації: як Естонія завершує декомунізацію у найбільш проросійському місті країни

Символом "ватного опору" в Естонії став радянський танк Т-34 у місті Нарві. Рішення прибрати його з публічного простору викликало протести.

Трамп готується до реваншу: що зможе завадити експрезиденту повернутися у Білий дім

Проміжні вибори, що пройдуть у листопаді, можуть призвести до посилення позицій Дональда Трампа, що зробить цілком реалістичними його президентські амбіції.

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.