МВФ незадоволений ходом реформ у Греції

П'ятниця, 15 січня 2016, 10:58

Міжнародний валютний фонд поки відмовляється від участі у третьому пакеті фінансової допомоги Греції і закликає країну до економічних реформ.

Про це заявила глава МВФ Крістін Лагард в інтерв'ю газеті Süddeutsche Zeitung.

"Афіни повинні провести значні економічні реформи. Вони бути справді масштабними", - сказала Лагард.

Борги, каже Лагард, мають бути "по-новому структуровані". "Вони повинні бути міцними, не повинні обтяжувати економіку. Досі обидві умови не виконані", - зазначила вона.

"Так, Греція почала пенсійну реформу, але ми не можемо поки передбачити її кінцевий результат. Ми дивимося далі, ми спостерігаємо, ми робимо наші коментарі. Політичний процес в Афінах триває, і ми не знаємо, як довго він продовжиться", - додала глава МВФ.

В той же час Лагард відзначила, що є більш серйозна проблема, ніж грецька криза: глобальні потоки біженців.

"Ця проблема набагато більша, ніж ми бачимо або хочемо бачити. На даний момент кожна країна дивиться тільки на свої проблеми. Але їх набагато більше. Будь-який уряд може зіткнутися із проблемою біженців, які опиняться на їхньому кордоні", - додала вона.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Символ окупації: як Естонія завершує декомунізацію у найбільш проросійському місті країни

Символом "ватного опору" в Естонії став радянський танк Т-34 у місті Нарві. Рішення прибрати його з публічного простору викликало протести.

Трамп готується до реваншу: що зможе завадити експрезиденту повернутися у Білий дім

Проміжні вибори, що пройдуть у листопаді, можуть призвести до посилення позицій Дональда Трампа, що зробить цілком реалістичними його президентські амбіції.

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.