Опозиція Греції обрала нового лідера

Понеділок, 11 січня 2016, 09:27

Опозиційна партія Греції "Нова демократія" у неділю на внутрішньопартійному голосуванні обрала нового лідера - Кіріакоса Міцотакіса.

Новообраний глава партії набрав більше 51% голосів однопартійців, повідомляє Reuters.

Грецькі консерватори сподіваються, що новий лідер допоможе їм відновитися після поразки на парламентських виборах у вересні та кинути виклик правлячій партії "СІРІЗА".

Очікується, що Міцотакіс, як реформатор та законодаець, а також нащадок однієї з найбільш впливових політичних сімей Греції, здійснюватиме тиск на прем'єр-міністра Алексіса Ципраса напередодні вирішальних парламентських голосуван щодо пенсійної реформи.

"Ми рухатимемося  вперед у творчому омолодженні і розширенні (партії), так що "Нова демократія" стає великою правоцентристською партією, що забезпечить надійну альтернативу для управління країною", - заявив він, після того як результати виборів стали відомі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Допомога Путіну під маскою екології: що не так з ініціативою Європарламенту

Вже 6 липня Європейський парламент голосуватиме за ініціативу визнати проєкти будівництва газових та атомних електростанцій як "зелених" та екологічних.

Канадський прецедент: як конфісковані російські активи будуть передані Україні

Канада першою із західних країн законодавчо прописала можливість використовувати на підтримку України конфісковані російські активи, що потрапили під санкції через війну. 

Гарантії безпеки дорогою до НАТО: що у Зеленського хочуть запропонувати Заходу

В Офісі президента шукатимуть оптимальну для України модель безпекових гарантій. Це буде не альтернатива НАТО, а лише гарантії на період, поки країна не стала членом Альянсу.