Олланд оголосив у Франції надзвичайний економічний стан

Понеділок, 18 січня 2016, 14:07

Президент Франції Франсуа Олланд пообіцяв з понеділка переглянути бізнес-модель Франції і оголосив надзвичайний економічний стан.

Про це повідомляє Associated Press.

Президент Франції виклав ряд запропонованих економічних заходів у щорічному посланні до бізнес-лідерів. Його план розміром в 2 млрд євро спрямований на скорочення безробіття і на те, щоб французька економіка змогла наздогнати ті світові економіки, що розвиваються найшвидшими темпами.

Перші кроки, запропоновані Олландом, відносно незначні, і, за його словами, 35-годинний робочий тиждень через них не постраждає.

Президент Франції також не наполягає, щоб йому були передані якісь особливі повноваження, хоча загалом в країні і досі діє надзвичайний стан, введений після терактів 13 листопада.

Олланд підкреслив необхідність інтеграції молоді з неблагополучних французьких передмість, у тому числі меншин, які стикаються з дискримінацією при прийому на роботу, у світову економіку. Високий рівень безробіття серед вихідців Північної Африки розглядається в якості одного з факторів, що сприяють виникненню  насильницького екстремізму або торгівлі наркотиками.

Деякі заходи будуть включені в проекти законів щодо економічної реформи і будуть представлені в найближчі тижні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Тиск, і не тільки з Росії: хто та чому намагається зупинити реформу СБУ

Закон про СБУ досі оповитий теоріями змов, "зрадами" та взаємовиключними стереотипами. Сконцентруємося на тих нормах, що зараз викликають найбільше критики.

Кілька днів на роздуми для Путіна: деталі домовленості президентів США та РФ

Якими були результати останньої розмови президентів США та РФ? Чи дійсно Джо Байден відкинув усі вимоги Владіміра Путіна?

Нова вимога Путіна: що стало головним на переговорах лідерів США та РФ

Створення міфів і доведення їх до рівня майже релігії є однією з визначальних особливостей Росії. Схоже, те саме відбувається й зараз стосовно України та НАТО.