МВС Естонії купить рятувальний літак і судно за 30 млн євро

П'ятниця, 22 січня 2016, 08:54

Департамент поліції і прикордонної охорони Естонії придбає за участю європейських фондів рятувальний літак і судно.

Про це повідомляє портал err.ee.

МВС Естонії планує оновити авіаційний парк і флот Департаменту поліції і прикордонної охорони, придбавши новий літак і судно загальною вартістю близько 30 млн євро.

Необхідність покупки пов'язана з тим, що використовувана техніка застаріла, а ремонт і модернізація обходяться занадто дорого.

За словами начальника авіаційної групи Департаменту поліції і прикордонної охорони Кальмера Сютта, новий літак дозволить підвищити швидкість реагування департаменту. З таких же причин планується заміна одного із судів прикордонної охорони.

Заявки на конкурс на закупівлю корабля будуть прийматися до кінця січня, а щодо літака - до середини лютого. Техніка може поступити на службу вже в наступному році.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Вакцинуйся або плати: як Австрія першою в ЄС впроваджуватиме обов'язкове щеплення

Австрія стане першою країною в Європі, яка запровадить обов’язкову вакцинацію. Як це працюватиме і чи не порушуватиме це права людини?

Канцлер Шольц: все про новий уряд Німеччини та його співпрацю з Україною

Яким буде новий німецький уряд і яких сюрпризів від нього варто чекати? Значною мірою це залежатиме від рівня "автономності", який отримають нові міністри.

Польща спрощує працевлаштування іноземців: що зміниться для громадян України

Польща спрощує правила працевлаштування для іноземців. Які зміни приготувала польська влада та що вони означають для громадян України?