Російські фахівці проінспектують військовий об'єкт у Німеччині

Вівторок, 26 січня 2016, 08:55

Російська група інспекторів відвідає у вівторок військовий об'єкт збройних сил Німеччини у відповідності з Віденським документом 2011 року про заходи зміцнення довіри та безпеки.

Про це повідомив начальник російського національного Центру по зменшенню ядерної небезпеки Сергій Рижков, передає портал RNS.

Інспекція пройде 26 січня протягом одного дня.

В ході інспекції російські експерти відвідають військовий об'єкт Німеччини в місці його звичайного розташування в мирний час, на брифінгу буде отримана інформація від командування щодо особового складу, а також основних систем озброєння і техніки.

Відвідування за оцінкою зарубіжних військових об'єктів проводяться з метою перевірки інформації про військові сили і плани розгортання основних систем озброєння та військової техніки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Захистити Україну: як у НАТО домовилися стримувати РФ від вторгнення на Донбас

Головною темою переговорів міністрів було питання стримування Росії. Причому в Альянсі узгодили шлях, за яким санкції проти РФ не потребуватимуть одностайності.

Війна за санкції: як питання "Північного потоку-2" розкололо Конгрес США

Республіканці блокують ухвалення оборонного бюджету США, вимагаючи включити в нього нові санкції проти "Північного потоку-2".

Відповідь Лукашенку: як Україна має реагувати на "кримські" погрози диктатора

Лукашенко знає: зраджувати його особисто у разі, якщо він виконає не все обіцяне, Путін не буде. Зрештою, місця в Росії багато, і не лише в Ростові.