Польща може заборонити в'їзд на територію країни вантажівкам із РФ

Середа, 27 січня 2016, 14:07

У Польщі не виключають можливості введення заборони на в'їзд російським вантажівкам на польську територію.

Про це заявив віце-міністр інфраструктури Польщі Єжи Шміт, повідомляє Радіо Польща.

За словами Єжи Шміта, Росія, захищаючи свій внутрішній ринок, робить все для того, щоб не пускати на свою територію польські вантажівки.

В кінці січня закінчується термін міжнародного договору про транзит й існує велика ймовірність того, що договір не буде продовжений.

На даний момент в Росії введені обмеження на в'їзд польських вантажівок з товаром, виробленим на фабриках закордонних концернів, які розташовані у Польщі.

"Розмови (з Росією) поки не принесли результату. Ми не можемо домовитися, і тому говоримо польським перевізникам, що вони зобов'язані покинути територію Росії до 31 січня", - зазначив заступник міністра.

У четвер, 28 січня, у Гданську відбудуться переговори з питання продовження міжнародного договору про транзит.

У випадку, якщо угоду не буде продовжено, Польща може заборонити в'їзд російських вантажівок на свою територію, тим самим обмеживши їм доступ до країн ЄС.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Перша річниця Байдена: де виграв, а де програв президент США

Що вдалося, а що ні президенту Джо Байдену? З якими результатами президент США підійшов до своєї першої річниці на посаді?

"Допомогти європейцям повірити в Європу": чого чекати від нової голови Європарламенту

Вперше євроінституцію очолює представниця Мальти – найменшої країни ЄС. Хто така Роберта Метсола, що вона обіцяє та з чим буде боротися на чолі Європарламенту?

Україна змінює суддю в ЄСПЛ: головне про кандидатів, проблеми та процедуру

Суддя ЄСПЛ, призначений від нашої держави, братиме участь у розгляді всіх скарг, поданих проти нашої держави, а також міждержавних справ за позовами України до держави-агресора.