Сирійська опозиція відмовилась від участі у мирних переговорах

П'ятниця, 29 січня 2016, 10:17

Представники сирійської опозиції заявили, що не будуть приймати участь у мирних переговорах з владою Сирії, які мали би розпочатися у пʼятницю в Женеві.

Про це повідомляє Reuters.

За інформацією видання опозиція заявила про відмову від участі у переговорах, що, фактично, означає зрив першої за два роки спроби мирного врегулювання конфлікту, який триває в Сирії вже пʼять років.

Опозиційні сили аргументували свою відмову від участі в переговорах тим, що вони не отримали переконливих відповідей на свої вимоги щодо кроків доброї волі від нинішньої влади, у тому числі щодо припинення авіаударів і блокад.

Інший представник опозиції сказав, що делегація може з'явитися на переговорах у Женеві, за день або два, якщо їхні вимоги будуть виконані, але шанси на це мізерні.

Раніше повідомлялося, що сирійська опозиція висунула нові умови для мирних переговорів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Символ окупації: як Естонія завершує декомунізацію у найбільш проросійському місті країни

Символом "ватного опору" в Естонії став радянський танк Т-34 у місті Нарві. Рішення прибрати його з публічного простору викликало протести.

Трамп готується до реваншу: що зможе завадити експрезиденту повернутися у Білий дім

Проміжні вибори, що пройдуть у листопаді, можуть призвести до посилення позицій Дональда Трампа, що зробить цілком реалістичними його президентські амбіції.

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.