Пентагон збільшить європейський бюджет у відповідь на російську загрозу – ЗМІ

Понеділок, 7 грудня 2015, 14:44

Міністерство оборони США планує суттєве збільшення витрат на діяльність у Європі у відповідь на агресивну політику Росії.

Про це пише Politico.

За інформацією видання, у 2017-му бюджетному році буде "суттєво збільшено" фінансування у рамках Європейської програми забезпечення безпеки, згідно з якою США діють у Європі з 2014 року.

Як пише видання, за словами Майкла Маккорда з бюджетного комітету міноборони США, наразі невідомо, наскільки значним буде збільшення фінансування, проте вже відомо, що "це буде досить істотне зростання".

Він також підкреслив, що фінансування не буде використовуватися для боротьби з міграційною кризою, бо "що європейські країни повинні впоратися самостійно", - сказав чиновник.

Раніше повідомлялося, що навесні 2016 року Сполучені Штати Америки розпочнуть у Польщі будівництво бази, яка є елементом системи ПРО.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Шантаж мігрантами: чи омине Україну гібридна атака Лукашенка

Міграційна криза на кордонах ЄС не слабшає. Хоча Лукашенку вдалося внести розкол у ЄС, Білорусь ризикує перетворитися на відстійник мігрантів.

Baltic Pipe: як Польща долає газову залежність від Росії

Мета Baltic Pipe — зменшити залежність Центральної Європи від Росії. Якщо все піде за планом, норвезький газ почне надходити до Польщі вже у жовтні 2022 року.

Розділене тріо: як Молдова, Грузія та Україна шукають свої шляхи для зближення з ЄС

Київ обрав найбільш оригінальний шлях. Ми не подаємо заявку, принаймні зараз, але домовляємося про підтримку членства України в ЄС...