"Укроборонпром" планує до 2020 року перейти на стандарти НАТО

Четвер, 7 січня 2016, 12:16

У державному концерні "Укроборонпром" серед основних середньострокових пріоритетів називають перехід на стандарти НАТО до 2020 року.

Про це повідомляє прес-служба держконцерну з посиланням на голову концерну Романа Романова.

"До 2020 року "Укроборонпром" максимально перейде на стандарти НАТО, розроблятиме новітні види військової техніки із залученням світових партнерів. Це передбачено програмою розвитку вітчизняного ОПК "Український щит", - йдеться в повідомленні.

За словами Романова, планується здійснити реструктуризацію підприємств ОПК через вертикальну інтеграцію виробництв, а також вийти в нові сектори, наприклад кібербезпеку.

"Подальший курс лежить і в напрямку задоволення потреб українських військових, і розвитку експортного потенціалу", - сказав голова держконцерну, нагадавши, що президент поставив перед ОПК України завдання увійти до п'ятірки світових експортерів озброєнь.

Як повідомлялося раніше, президент Петро Порошенко хоче запровадити стандарти НАТО до 2020 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Добрива лише для себе: чи допоможе СОТ впоратися з новою світовою кризою

Найгірший сценарій, що загрожує світовій економіці, – ефект доміно. Це означає, що обмеження експорту добрив запровадять усі провідні виробники.

Вакцинуйся або плати: як Австрія першою в ЄС впроваджуватиме обов'язкове щеплення

Австрія стане першою країною в Європі, яка запровадить обов’язкову вакцинацію. Як це працюватиме і чи не порушуватиме це права людини?

Канцлер Шольц: все про новий уряд Німеччини та його співпрацю з Україною

Яким буде новий німецький уряд і яких сюрпризів від нього варто чекати? Значною мірою це залежатиме від рівня "автономності", який отримають нові міністри.