Посадовець НАТО: мета досягти стандартів альянсу до 2020 – дуже амбітна

П'ятниця, 20 листопада 2015, 16:16

НАТО визнає бажання України досягти за 5 років рівня, який дозволив би претендувати на членство в альянсі, і ця мета є дуже амбітною

Про це заявив керівник офісу зв’язку НАТО в Україні Олександр Вінніков під час панельної дискусії на Форумі громадянського суспільства Східного партнерства.

"Ми знаємо про амбіції президента досягти рівня сумісності зі стандартами НАТО до 2020 років, він багато разів про це говорив, і ми готові допомагати. Це досить амбітна мета, будемо говорити чесно", - зазначив він.

Дипломат водночас відмовився від оцінок того, чи є ця мета досяжною, враховуючи реальний стан.

Він відзначив, що НАТО активно надає консультативну допомогу українським безпековим відомствам.

"Наші радники напряму співпрацюють з українськими органами в питаннях управління, зв’язку, кібербезпеки. Але ключовою сферою роботи радників є логістика, і тут наші радники працюють також з волонтерами", - додав Вінніков.

"Ми були дуже тісно залучені до написанні ключових документів – національної безпекової стратегії, військової доктрини, яку нещодавно затвердили", - повідомив він. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Кілька днів на роздуми для Путіна: деталі домовленості президентів США та РФ

Якими були результати останньої розмови президентів США та РФ? Чи дійсно Джо Байден відкинув усі вимоги Владіміра Путіна?

Нова вимога Путіна: що стало головним на переговорах лідерів США та РФ

Створення міфів і доведення їх до рівня майже релігії є однією з визначальних особливостей Росії. Схоже, те саме відбувається й зараз стосовно України та НАТО.

Відеозустріч Байден-Путін: наслідки та ризики для України

Чи призведе нова зустріч президентів США та РФ до деескалації?