Меркель: Міграційне законодавство треба зробити жорсткішим

Субота, 9 січня 2016, 10:32

Законодавство щодо шукачів притулку, які вчинили злочин, треба зробити жорсткішим.

Про це заявила канцлер Німеччини Ангела Меркель у п'ятницю, 8 січня, на конференції керівництва партій ХДС у місті Майнці, передає Deutsche Welle.

Зокрема, за її словами, біженців-правопорушників треба позбавляти права на перебування у Німеччині раніше, ніж це робиться зараз.

За словами канцлера, "склалася нова ситуація, і ми повинні наново обдумати, як зробити законодавство відповідним реальності, що змінилася".

Меркель не уточнила, де має проходити межа терпимості, але зазначила, що правопорушення, схожі на ті, що мали місце у Кельні, можуть бути підґрунтям для депортації.

На конференції керівництва ХДС обговорювали наслідки новорічних подій у Кельні, у тому числі реформу законодавства стосовно шукачів притулку та полегшення можливості депортації злочинців-іноземців, а також суворіші покарання за деякі види злочинів, наприклад, напад на поліцейських.

Нагадаємо, що у ніч на 1 січня у центрі Кельна, біля головного вокзалу та поблизу Кельнського собору, групи чоловіків,  чия зовнішність, як зазначає поліція, може вказувати на їхнє "арабське чи північноафриканське" походження оточили, напали та пограбували жінок.

Поліція почала розслідування відносно 16 чоловіків північноафриканського походження, які можуть бути причетні до нападів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.