Україна та Словаччина планують відкрити додатковий пункт пропуску

Понеділок, 1 лютого 2016, 18:48

Віце-прем’єр-міністр, міністр закордонних та європейських справ Словаччини Мірослав Лайчак заявив що Україна та Словаччина планують відкрити додатковий пункт пропуску на спільному кордоні.

Про це він сказав у коментарі журналістам у Києві, передає УНІАН.

Зокрема, словацький віце-прем'єр, коментуючи можливість модернізації або відкриття новихпропускних пунктів на українсько-словацькому кордоні, які відповідають європейським стандартам, сказав, що "це питання знаходиться на порядку денному".

"Ми підтримуємо комунікацію з українською стороною, й існує один проект який, принаймні, ми роглядаємо, і дуже важливо, що ми маємо усю необхідну інфраструктуру", - сказав Лайчак.

Віце-прем'єр відзначив, що у даний час на українсько-словацькій ділянці кордону діють два основні пункти пропуску.

"Я думаю, що вони в основному добре функціонують, але ми хочемо запобігти таким ситуаціям як довгі черги і багатогодинні очікування", - заявив Лайчак.

Він зазначив, що профільні міністерства України та Словаччини ведуть перемовини щодо цих питань.

Лайчак також повідомив про ініціативу проведення спільного засідання урядів обох країн, яке має відбутися з обох сторін міждержавного кордону - в Ужгороді та Міхаловце.

"Це є можливістю обговорити чіткі проекти, що покращать життя громадян, які живуть у цій прикордонній зоні", - заявив Лайчак.

Словацький урядовець зазначив, що обговорюватиметься відкриття третього прикордонного пункту пропуску між країнами.

При цьому він підкреслив, що на даний час немає чітких термінів відкриття цього пункту.

Третій пропускний пункт планується відкрити у населених пунктах Чорна-над-Тисою зі словацького боку і Соломоново - з українського.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua