Болгарія висунула на посаду генсека ООН главу ЮНЕСКО

Середа, 10 лютого 2016, 12:32

Уряд Болгарії ухвалив рішення висунути кандидатом на посаду генерального секретаря ООН дипломата Ірену Бокову, яка нині головує в ЮНЕСКО.

Про це повідомляє агенція БТА.

"Діючи на виконання рішення Ради міністрів Республіки Болгарія від 19 червня 2014 року, болгарське МЗС направило лист про висунення Ірени Георгієвої Бокової в якості кандидата на пост генерального секретаря Організації Об'єднаних Націй", – цитує агенція прес-реліз міністерства закордонних справ Болгарії.

Болгарське МЗС відзначає, що "з її біографію та досвідом, Ірина Бокова має стати одним з головних кандидатів у майбутній кампанії з виборів генерального секретаря ООН".

Зазначимо, нині Бокова обіймає посаду генерального директора ЮНЕСКО.

Раніше повідомлялося, що уряд Словенії висунув колишнього президента країни Данило Тюрка на посаду генерального секретаря Організації Об'єднаних Націй.

Як відомо, нинішній генеральний секретар Бан Кі Мун, колишній південнокорейський міністр закордонних справ, наприкінці наступного року йде з посади і не може бути переобраний через те, що відпрацював два терміни.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Латвія готує загострення: як Рига пішла на конфлікт із РФ та російською меншиною

Латвія усунула останню перешкоду для знищення монументів, що пов’язані з радянською окупацією. Як на такий крок відповість РФ?

Кандидатський статус для України: аргументи на користь та на шкоду Києву

Україна має достатньо аргументів на підтримку рішення про надання статусу кандидата у члени ЄС і контраргументів проти потенційних застережень.

Як російсько-українська війна змусила Японію відновити конфлікт з РФ

Невирішені територіальні суперечки з РФ, найвищий рівень підтримки України та допомога, заради якої довелося переступати через власні принципи – все це про Японію.