МЗС Латвії: продовжуючи анексію Криму, РФ грубо порушує міжнародне право

Субота, 20 лютого 2016, 11:02

Продовжуючи процес незаконної анексії Криму, Росія грубо порушує свої міжнародні зобов'язання і діє всупереч міжнародному праву.

Про це йдеться у заяві МЗС Латвії.

У відомстві нагадали, що 20 лютого 2014 року за участі російських військових був розпочатий процес незаконної анексії Криму, який призвів до нелегітимного референдуму 16 березня з приводу приєднання Криму до РФ.

18 березня в Російській Федерації прийняли рішення про включення Криму.

"Зараз і в майбутньому Латвія разом з міжнародним співтовариством будуть незмінно засуджувати ці дії, тим самим продовжуючи політику невизнання незаконної анексії Криму. Латвія є переконаним прихильником відновлення територіальної цілісності та суверенітету України", - йдеться у повідомленні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Символ окупації: як Естонія завершує декомунізацію у найбільш проросійському місті країни

Символом "ватного опору" в Естонії став радянський танк Т-34 у місті Нарві. Рішення прибрати його з публічного простору викликало протести.

Трамп готується до реваншу: що зможе завадити експрезиденту повернутися у Білий дім

Проміжні вибори, що пройдуть у листопаді, можуть призвести до посилення позицій Дональда Трампа, що зробить цілком реалістичними його президентські амбіції.

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.