В Литві страйкують понад 200 шкіл

Фото
Понеділок, 22 лютого 2016, 13:44

У понеділок страйк литовських педагогів проходить в 233 установах сфери освіти, що перебувають у 43 самоуправліннях.

Про це повідомляє Delfi.lt.

За повідомленням міністерства освіти і науки, у цілому страйк охопив майже одну десяту освітніх установ, проте в школах, які оголосили страйк, не працюють не всі педагоги.

З урахуванням представленої міністерством інформації, педагоги страйкують у 201 загальноосвітній школі, в 30 дошкільних виховних закладах, у двох установах неформального виховання.

 

В цілому в 60 самоуправліннях Литви є 2300 освітніх установ, з них 1200 загальноосвітніх шкіл, понад 700 дошкільних виховних установ, 360 установ неформального виховання.

В понеділок профспілки не змогли домовитися з урядом про припинення страйку, частина педагогів обіцяє продовжити його як мінімум до середи, поки буде проходити новий раунд переговорів.

Частина педагогів також готові страйкувати і кілька тижнів до початку парламентської сесії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Союз Орбана та Трампа. Як два одіозних лідери об'єднуються для спільних дій після 2024 року

"Україна – наш сусід. Вони мають нашу повну солідарність", – заявив Орбан, на додаток показавши, що і у цьому питанні готовий до жорсткої маніпуляції.

Курт Волкер: До кінця року ми побачимо зміну на фронті, а далі у росіян буде складна зима

"Коли вам протистоїть такий ворог – місця для компромісу немає. Зараз надто ризиковано навіть тимчасово залишати Крим у руках Росії..."

Відповідь на російські фейки: як Україна переходить на систему НАТО у контролі над зброєю

Звичайні процедури моніторингу кінцевого використання західної зброї в Україні погано підходять для зон активних бойових дій.