Меркель закликала бізнес до терпіння у питанні санкцій проти РФ

Субота, 27 лютого 2016, 10:51

Канцлер Німеччини Ангела Меркель закликала бізнес до терпіння у питанні скасування санкцій проти Росії.

Про це вона заявила, виступаючи у п'ятницю, 26 лютого, на щорічному прийомі економічної ради партії Християнсько-демократичний союз (ХДС) у Штральзунді, повідомляє "Німецька хвиля".

Меркель визнала, що санкції до певної міри завдають сильного удару по бізнесу. Однак їх можна буде скасувати лише після повного втілення мінських домовленостей.

Меркель також зазначила, що мирний порядок в Європі упродовж останніх 70 років базувався на тому, що питання територіальної цілісності держав не ставилося під сумнів.

Нагадаємо, санкції ЄС щодо Росії прив'язані до виконання мінських домовленостей - їхню дію було подовжено до кінця липня 2016 року.

Представники німецької економіки неодноразово вказували на збитки, яких зазнають внаслідок запроваджених санкцій щодо Росії, і висловлювали побажання щодо якнайшвидшого їх скасування.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

В ЄС без розчарувань: як Польща може допомогти подальшій євроінтеграції України

Польща допомогла Україні отримати статус кандидат у члени ЄС. Проте справжні виклики ще попереду.

Рік без дозволів: що означає для України "транспортний безвіз" із ЄС

Що дає Україні "транспортний безвіз" із Євросоюзом? І чи вдасться Києву переконати ЄС зробити тимчасову лібералізацію постійною?

Російська помста Литві: як Вільнюс реагує на нові погрози Кремля

"Все, що пов'язано з РФ, тепер є для Литви потенційною загрозою національній безпеці. Усе це Кремль намагається зробити інструментом своєї агресії".