Македонія почала будувати новий паркан на кордоні з Грецією

Понеділок, 8 лютого 2016, 13:52

Македонія почала будівництво нових прикордонних загороджень на кордоні з Грецією. Протяжність нового паркану складе 37 кілометрів.

Про це повідомляє Deutsche Welle.

Вранці в понеділок солдати почали зводити поруч із вже побудованим парканом нову огорожу з дротяної сітки з колючим дротом нагорі.

Напередодні в Македонію за добу прибули більше 2800 нелегальних біженців, які прямували в Австрію і Німеччину. Приблизно третина з них - діти.

Міністр закордонних справ Австрії Себастьян Курц 7 лютого прибув в Сараєво в рамках поїздки по балканським країнам. Судячи з усього, це пов'язано з наміром його країни посилити охорону македонсько-грецької кордону з допомогою поліцейських і солдатів з європейських країн.

Відень уже неодноразово закликала Грецію, яка входить в Шенгенську зону, ефективніше охороняти зовнішній кордон ЄС, попереджаючи, що в іншому випадку може бути задіяний план, який передбачає посилення охорони кордону в Македонії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Межа війни: що вже змінилося та чого чекати у роботі кордону між Україною та ЄС

Автомобільні пункти пропуску на західному кордоні стали основними воротами України. Варто розібратися, які процеси там відбуваються...

Карабаська "відплата": як Росія почала втрачати Південний Кавказ

Росія, яка досі позиціонує себе як "куратор" Південного Кавказу, вже не має достатньо сил підкріпити це на практиці. Слабкістю РФ вже почав активно користуватися Азербайджан.

Глибинна Угорщина: що сусіди думають про українців, російську агресію та режим Орбана

Чи дійсно угорське суспільство у переважній більшості думає так само, як каже та діє Віктор Орбан? Відповідь на це питання дала соціологія.