США хочуть розмістити у Південній Кореї новітню систему ПРО "якомога швидше"

Вівторок, 9 лютого 2016, 12:51

Американські військові хочуть відправити новітню систему протиракетної оборони THAAD (Terminal High Altitude Area Defense) до Південної Кореї "якомога швидше" з огляду на постійну зухвалу Північної Кореї.

Про це заявив представник Пентагону Пітер Кук, повідомляє Defense News.

"Не будемо говорити про якісь крайні терміни, ми хотіли б зробити цей крок якомога швидше. Ми почали консультації з південнокорейцями, і ми очікуємо, що переговори будуть рухатися в прискореному темпі", - сказав Кук.

Кук підкреслив, що система ПРО жодним чином не становитиме загрозу для Китаю.

"Якщо система THAAD буде розгорнута на Корейському півострові, вона буде зосереджена виключно на Північній Кореї, сприятиме багаторівневій протиракетній обороні, що дозволить посилити нинішні можливості ПРО альянсу проти потенційних ракетних загроз з боку КНДР ", - сказав він.

Після того, як Пхеньян у неділю провів запуск ракети далекого радіусу південнокорейські і американські військові чиновники заявили, що вони розпочнуть офіційні переговори з питання розміщення THAAD.

Запуск пройшов всього через кілька тижнів після того, як Північна Корея провела серію підземних ядерних випробувань.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Союз Орбана та Трампа. Як два одіозних лідери об'єднуються для спільних дій після 2024 року

"Україна – наш сусід. Вони мають нашу повну солідарність", – заявив Орбан, на додаток показавши, що і у цьому питанні готовий до жорсткої маніпуляції.

Курт Волкер: До кінця року ми побачимо зміну на фронті, а далі у росіян буде складна зима

"Коли вам протистоїть такий ворог – місця для компромісу немає. Зараз надто ризиковано навіть тимчасово залишати Крим у руках Росії..."

Відповідь на російські фейки: як Україна переходить на систему НАТО у контролі над зброєю

Звичайні процедури моніторингу кінцевого використання західної зброї в Україні погано підходять для зон активних бойових дій.