В Іспанії викрали картини Френсіса Бекона на 30 млн євро

Понеділок, 14 березня 2016, 09:17

В Іспанії сталася одна з найбільших в останні десятиліття крадіжок картин.

Про це повідомляє видання El Pais.

З приватного особняка в центрі Мадрида були викрадені 5 картин ірландського художника-експресіоніста Френсіса Бекона, який помер в Іспанії в 1992 році.

Оціночна вартість викрадених картин – 30 млн євро.

Крадіжка сталася ще у червні минулого року. Незважаючи на те, що злочин стався близько дев'яти місяців тому, ні поліція, ні сам власник робіт не оприлюднили раніше дану інформацію. Підкреслюється, що в той день злодії скористалися тим, що в будинку нікого не було на протязі декількох годин. Злочинцям вдалося відключити сигналізацію і покинути будівлю непоміченими разом з творами мистецтва. Ніхто з сусідів не бачив і не чув нічого незвичайного.

Відзначається, що будинок, в якому знаходилися твори мистецтва, розташований в спокійному районі Мадрида недалеко від будівлі іспанського сенату. Картини належали одному з друзів Бекона.

Правоохоронні органи Іспанії наразі ведуть пошуки картин як у королівстві, так і за його межами. За попередньою інформацією, роботи Бекона досі знаходяться на території країни.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Робота над помилками: чому у ЄС має з'явитися прагнення до возз'єднання з Україною

Європі доведеться змінювати стратегію своєї поведінки у відповідь на нинішню геополітичну кризу. Розширення – гідна відповідь на виклики сьогодення.

Що чекає на Україну після рішення про статус кандидата та коли реально вступити до ЄС

Коли реально досягти повноцінного членства в ЄС? Чи не підемо ми шляхом Туреччини, яка загрузла на стадії кандидатства на багато років?

Заблокований шлях до ЄС: чому не вдалося зрушити інтеграцію Балкан та як це вплине на Україну

ЄС не вдалося розблокувати процес вступу західнобалканських країн, які багато років чекають на членство. Це не заблокує надання кандидатського статусу Україні, але в перспективі може стати для нас проблемою.