Пентагон назвав Росію та Китай головними викликами безпеці

П'ятниця, 18 березня 2016, 10:11

До основних п'яти глобальних викликів безпеці США належать Росія, Китай, Північна Корея, Іран та тероризм.

Про це заявив міністр оборони США Ештон Картер на слуханнях у комітеті з питань збройних сил Сенату США в четвер, повідомляє сайт відомства.

"Сьогоднішня ситуація в області безпеки різко відрізняються від тієї, що була останні 25 років, що вимагає нових способів інвестування та дій", - зауважив він.

За його словами, Росія та Китай є найбільшими конкурентами США, які розвинули та продовжують вдосконалювати свої військові системи.

"Міністерство оборони приймає сильний і збалансований підхід для стримування російської агресії в Східній Європі", - сказав Картер.

"Інший виклик постає в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні, де Китай йде в гору, і це нормально, але веде себе агресивно, що не є нормальним", - наголосив він.

Як говориться в повідомленні, Пентагон планує отримати в 2017 році  $582,7 млрд фінансування. З них базовий бюджет складатиме $523,9 млрд, і ще $58,8 млрд підуть у фонд проведення операцій за кордоном.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Антикризова команда Джонсона: що стоїть за кадровими змінами у британському уряді

Британські консерватори втрачають підтримку – рейтинги навіть фіксують їхнє відставання від лейбористів. Чи вдасться Борису Джонсону переломити ситуацію?

"Україна показала прогрес у реформах, проте часто він був швидше формальний"

Пол Томсен: "Нинішнє відновлення від пандемії буде набагато швидшим, ніж очікувалося. Проте заходи з виходу з кризи створюють нові проблеми та підсилюють нерівність".

Гра на поглиблення кризи: куди заведе Румунію конфлікт усередині коаліції

Румунії загрожують дострокові вибори, наслідком яких може стати сповзання країни у зону нестабільності.