Яресько в Нідерландах: рейдерство в Україні – проблема з 24-річною історією

Середа, 30 березня 2016, 12:53

Міністр фінансів Наталія Яресько вважає, що подолання проблеми рейдерства  в Україні потребує додаткового часу, і пояснює відсутність прогресу тим, що в Україні ще не відбулася судова реформа.

Про це вона заявила на прес-конференції в рамках українсько-нідерландського бізнес-форуму, повідомляє з Гааги "Європейська правда".

"Це – питання з 24-річною історією", - відповіла вона на питання нідерландських ЗМІ про рейдерство.

"Ми (економічний блок уряду) робимо все можливе, але важливо розуміти, що рейдерство – це проблема, з якою потрібно боротися через реформу системи правосуддя.

"Судова реформа, відповідні зміни Конституції зараз перебувають на розгляді парламенту, і я чекаю, що вона буде ухвалена цього року", - пояснила Яресько.  

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.

Курс на одну з найсильніших армій Європи: як Польща модернізує свої збройні сили

Захист східного флангу Альянсу стає дедалі актуальнішим, і в польському уряді воліють спиратися не лише на союзників по альянсу, але й на власні сили.

Чому Туреччина не приєдналася до західних санкцій та чи буде вона допомагати РФ їх обходити

Туреччина може сама потрапити під санкції – за допомогу РФ в обходженні західних обмежень. Чи здатна загроза західних санкцій змусити Анкару змінити цю позицію?