У візовому центрі посольства Франції відкрили консульські вікна під Євро-2016

Середа, 13 квітня 2016, 12:32

У візовому центрі посольства Франції в Україні відкрито два додаткових консульських вікна, спеціально призначених для подачі документів на оформлення віз для подорожі на чемпіонат Європи з футболу 2016 року.

Про це повідомляє Департамент консульської служби МЗС України на своїй сторінці у Facebook.

Футбольні вболівальники мають обов’язково підтвердити наявність квитка на матч/матчі (лист-підтвердження від організаторів про отримання квитка та/або оригінал одного або декількох квитків).

Крім того, також необхідно надати повний пакет документів, необхідних для отримання короткострокових віз щодо відвідання спортивних заходів (http://goo.gl/AIWU6B).

Нагадаємо, Євро-2016 відбуватиметься у Франції з 10 червня по 10 липня. Національна збірна України матчі групового етапу зіграє в Ліллі, Ліоні та Марселі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Відповідь на російські фейки: як Україна переходить на систему НАТО у контролі над зброєю

Звичайні процедури моніторингу кінцевого використання західної зброї в Україні погано підходять для зон активних бойових дій.

Межа війни: що вже змінилося та чого чекати у роботі кордону між Україною та ЄС

Автомобільні пункти пропуску на західному кордоні стали основними воротами України. Варто розібратися, які процеси там відбуваються...

Карабаська "відплата": як Росія почала втрачати Південний Кавказ

Росія, яка досі позиціонує себе як "куратор" Південного Кавказу, вже не має достатньо сил підкріпити це на практиці. Слабкістю РФ вже почав активно користуватися Азербайджан.