НАТО готовий прийняти заявку на членство від України – Вершбоу

Четвер, 14 квітня 2016, 15:14
Версія для друку Коментарі

У тому випадку, якщо Україна, після проведення відповідних реформ, подасть заявку на членство в НАТО, то її розглянуть відповідним чином.

Про це заступник генерального секретаря НАТО Александер Вершбоу заявив в інтерв'ю Укрінформу.

"Ми, звичайно поважаємо право України претендувати на членство і якщо після цих реформ, які будуть успішно втілені, український народ вирішить зробити цей крок, то ми маємо необхідні механізми. У цьому питанні немає жодної дискримінації. Ми дотримуємося принципу, що країни мають право самостійно обирати систему забезпечення власної безпеки", - повідомив Вершбоу.

Водночас заступник генсека НАТО зазначив, що за його інформацією, Україна не здійснює кроки, необхідні для отримання членства в Альянсі.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що за словами Вершбоу, в НАТО ще до початку агресії РФ проти України припускали таку можливість. Також виступаючи на Київському безпековому форумі, заступник генсека НАТО виключив можливість того, що НАТО визнає анексію Криму Росією.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Юрій Панченко, Європейська правда

На порозі торговельної війні: Україна та ЄС вийшли на новий етап суперечки про ліс-кругляк

Днями Україні доведеться ухвалити непросте рішення. Його наслідки можуть виявитися болючими або для країни, або особисто для президента. Євросоюз вже написав до Києва листа, в якому дав кілька варіантів та попередив, що "замовчати" проблему не вийде...

Сергій Сидоренко, Європейська правда

Заступниця генсека НАТО: У рішенні саміту Альянсу точно буде йтися про Україну

Роуз Геттемюллер: "У вас усі сконцентровані на обгортці, на формі! Всі питають: а чи буде у нас ПДЧ? Я взагалі не бачу для вас потреби так перейматися отриманням Плану дій щодо членства. Річні національні програми ведуть вас точно тією дорогою..."


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter