Україна матиме безвізовий режим з Євросоюзом - посол при ЄС

Вівторок, 5 квітня 2016, 12:03

Євросоюз запровадить безвізовий режим з Україною.

Про це заявив посол України при ЄС Микола Точицький в інтерв'ю УНІАН.

"Буде. Тому що ми виконали всі взяті на себе зобов’язання. І ми сподіваємося, що Єврокомісія винесе на розгляд Ради та Європарламенту позитивне рішення", - відзначив він.

"Це буде свого роду відповіддю на сподівання українського суспільства, що ми є частиною Європейського співтовариства. Не лише географічно, але й психологічно", - зауважив Точицький.

"Від цього виграють не лише українці, але і європейці. Це можливість для будь-якого обміну - людського, культурного, наукового, інтелектуального чи релігійного", - наголосив посол при ЄС.

Нагадаємо, раніше президент ЄК Жан-Клод Юнкер заявив, що Єврокомісія у квітні готова внести пропозицію щодо скасування віз з Україною.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Символ окупації: як Естонія завершує декомунізацію у найбільш проросійському місті країни

Символом "ватного опору" в Естонії став радянський танк Т-34 у місті Нарві. Рішення прибрати його з публічного простору викликало протести.

Трамп готується до реваншу: що зможе завадити експрезиденту повернутися у Білий дім

Проміжні вибори, що пройдуть у листопаді, можуть призвести до посилення позицій Дональда Трампа, що зробить цілком реалістичними його президентські амбіції.

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.