Британська поліція вилучила $22 млн у росіян, які відмивали гроші в Лондоні

Середа, 11 травня 2016, 15:01

Поліція Лондона вилучила чеки на $22 мільйони, пов'язані із російським злочинним угрупованням, яке використовувало ринок ф'ючерсів Лондона для відмивання грошей через дві російські компанії, швейцарську фірму і інвестиційну групу із Британських Віргінських островів.

Про це повідомляє Reuters.

Після чотиримісячного розслідування, проведеного поліцією і біржовим оператором міжконтинентальної біржі ICE, поліція заявила, що у вилучила чотири чеки через шість тижнів після арешту російського брокера за підозрою у відмиванні грошей.

"Наше розслідування вказує на російську організовану злочинну групу, яка використовувала лондонський ринок ф'ючерсів, щоб відмивати мільйони доларів кримінального прибутку", - сказав представник поліції.

Неназваний російський брокер був арештований в Лондоні 23 березня за підозрою в шахрайстві і був звільнений під заставу до липня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

120 днів боротьби за статус кандидата: погляд із Банкової

Так швидко не рухався до ЄС жоден із нинішніх членів чи кандидатів. І навряд чи хтось зможе це повторити. Але ми не зупиняємось і переходимо до наступних етапів.

Робота над помилками: чому у ЄС має з'явитися прагнення до возз'єднання з Україною

Європі доведеться змінювати стратегію своєї поведінки у відповідь на нинішню геополітичну кризу. Розширення – гідна відповідь на виклики сьогодення.

Що чекає на Україну після рішення про статус кандидата та коли реально вступити до ЄС

Коли реально досягти повноцінного членства в ЄС? Чи не підемо ми шляхом Туреччини, яка загрузла на стадії кандидатства на багато років?