Столтенберг не виключає проведення ще одного засідання Ради Росія-НАТО

виправлено
Середа, 18 травня 2016, 14:53

Міністри закордонних справ країн-членів НАТО в четвер 18 травня мають вирішити, чи є потреба у проведенні ще одного засідання ради Росія-НАТО ближчим часом.

Про це заявив генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг під час прес-конференції в Брюсселі, в штаб-квартирі НАТО, повідомляє кореспондент "Європейської правди".

Відповідаючи на запитання про те, що саме він лобіює проведення такої зустрічі з представниками РФ, Столтенберг відповів, що вважає корисною попередню зустріч, що відбулася навесні 2016 року після дворічної перерви.

"Ми, звичайно, не можемо вирішити всі проблеми, але ми мали корисну зустріч, обговорили всі питання від України до Афганістану, і це була відверта дискусія.

Я вважаю, що вона була корисною", - пояснив генсек.

"Я повідомлю про підсумки цієї дискусії міністрам закордонних справ і ґрунтуючись на цьому ми ухвалимо рішення, чи будемо ми проводити ще одне засідання Ради Росія-НАТО", - пояснив він.

Столтенберг підкреслив, що рішення про проведення Ради Росія-НАТО не буде ухвалено доти, доки його не підтримають всі без винятку 28-країн-членів Альянсу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Реклама: