Папа Римський закликав до миру в Україні

Середа, 18 травня 2016, 19:06

Папа Римський Франциск І закликає до встановлення миру в Україні.

Про це він розпові у середу, 18 травня, під час генеральної аудієнції групи українських дітей, повідомляє Deutsche Welle.

"Я поновлю свої молитви за досягнення тривалого перемир'я, що дасть полегшення дуже ослаблому населенню, а новим поколінням принесе безхмарне майбутнє", - сказав Франциск І.

Видання відзначає, що українські діти, які стали учасниками генеральної аудієнції у Папи, принесли зроблену ними карту Ватикану з зображеннями голубів та побажаннями миру.

Франциск І запевнив дітей, що особисто молиться за них та за мир в Україні.

Нагадаємо, у квітні цього року Папа Римський Франциск закликав католицькі громади по всій Європі зібрати "щедрі пожертви" для постраждалих від конфлікту в Україні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Рік без дозволів: що означає для України "транспортний безвіз" із ЄС

Що дає Україні "транспортний безвіз" із Євросоюзом? І чи вдасться Києву переконати ЄС зробити тимчасову лібералізацію постійною?

Російська помста Литві: як Вільнюс реагує на нові погрози Кремля

"Все, що пов'язано з РФ, тепер є для Литви потенційною загрозою національній безпеці. Усе це Кремль намагається зробити інструментом своєї агресії".

Сім загроз та дві України: що прописав НАТО у новій стратегічній концепції

На першому місці серед загроз для НАТО - Росія. Також частиною російської загрози є Білорусь через свою "військову інтеграцію" з РФ.