Повернення Криму та Донбасу невигідне Україні – Сікорський

Середа, 18 травня 2016, 20:58

Екс-міністр оборони та колишній маршалек Сейму Польщі Радослав Сікорський вважає, що для України економічно невигідно домагатися повернення Кримського півострова і міста Севастополя, а також Донбасу.

Про це він заявив в інтерв'ю для шведської газети Svenska Dagbladet, повідомляє Aktuality.

Так, Сікорський заявив, що Україна, на його думку, повинна зосередитися на тому, щоб досягти успіху на тих 90 відсотках території, яку нині контролює українська влада.

"Частину території Україна втратила - Крим і Донбас. Але ці регіони були збитковими. Крим – через те, що там живуть багато пенсіонерів, а Донбас через збиткові галузі промисловості", - сказав Сікорський, який в той же час визнав, що втрата Донбасу була болючою для України.

"Звичайно, для будь-якої країни це боляче, коли справа доходить до втрати частини своєї території", - сказав Сікорський.

У той же час він додав, що "якщо завтра Донбас, за помахом чарівної палички повернеться до України, його відновлення та реконструкція буде непосильною для України".

Раніше повідомлялося, що за словами міністра закордонних справ України Павла Клімкіна, політичні процеси на Донбасі, в тому числі проведення місцевих виборів, можно обговорювати тільки після виконання Росією мінських домовленостей.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua