Євродепутати привітали звільнення Савченко і нагадали про інших українців у РФ

Середа, 25 травня 2016, 20:04

Ключові депутати Європарламенту, які працюють над відносинами між Україною та ЄС, привітали звільнення Надії Савченко і заявили, що це може стати позитивним сигналом для повернення тимчасово окупованих територій.

Про це повідомляє сайт Європарламенту.

Із заявою виступили голова комітету Європарламенту у закордонних справах Ельмар Брок, голова Комітету парламентської асоціації ЄС і України Андрій Плєнковіч та співголови Тібор Шануй і Кая Калла, а також постійний доповідач по Україні Яцек Саріуш-Вольський.

"Сьогодні ми з великою радістю дізналися новину про звільнення Надії Савченко, яка була викрадена з території України і незаконно утримувалася в Росії протягом двох років. Це звільнення є результатом невпинних зусиль української влади і міжнародного співтовариства, в тому числі неодноразових закликів Європарламенту", - йдеться у заяві.

Євродепутати підкреслили, що не забувають про інших українських громадян, яких необґрунтовано затримано в Росії, і будуть продовжувати чинити тиск до тих пір, поки всі вони не будуть звільнені.

"Сьогоднішнє звільнення Надії Савченко посилає позитивний сигнал в контексті досягнення зусиль для мирного повернення тимчасово окупованих територій Луганської і Донецької областей та Криму. Ми закликаємо всі сторони дати новий імпульс переговорному процесу з метою повної реалізації мінських домовленостей і сподіваємося на подальші зусилля в рамках Нормандського формату", - відзначили депутати.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua