Україна та Канада планують підписати угоду про ЗВТ 11-12 липня

Вівторок, 21 червня 2016, 15:57

Україна та Канада планують підписати угоду про зону вільної торгівлі (ЗВТ) під час візиту канадського прем'єра Джастіна Трюдо до Києва 11-12 липня.

Про це повідомляє сайт Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

Напередодні перший віце-прем'єр - міністр економіки Степан Кубів зустрівся з Джастіном Трюдо та міністром міжнародної торгівлі країни Христею Фріланд під час Канадсько-українського бізнес-форуму у Торонто, де й було досягнуто домовленості.

Прем’єр-міністр Канади запевнив учасників бізнес-форуму, що підписання Угоди про зону вільної торгівлі залишається найвищим пріоритетом.

"Канада продовжить захищати український суверенітет у відповідь на незаконну анексію Криму Росією та її підтримку бойовиків на сході України", - зазначив Трюдо під час свого виступу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Межа війни: що вже змінилося та чого чекати у роботі кордону між Україною та ЄС

Автомобільні пункти пропуску на західному кордоні стали основними воротами України. Варто розібратися, які процеси там відбуваються...

Карабаська "відплата": як Росія почала втрачати Південний Кавказ

Росія, яка досі позиціонує себе як "куратор" Південного Кавказу, вже не має достатньо сил підкріпити це на практиці. Слабкістю РФ вже почав активно користуватися Азербайджан.

Глибинна Угорщина: що сусіди думають про українців, російську агресію та режим Орбана

Чи дійсно угорське суспільство у переважній більшості думає так само, як каже та діє Віктор Орбан? Відповідь на це питання дала соціологія.