Об’єднання Ірландії поки не на часі – глава МЗС

Субота, 25 червня 2016, 18:02

Майбутнє об'єднання Ірландії буде в інтересах її громадян, але проведення референдуму в час, коли британський уряд веде переговори про вихід з ЄС викличе розкол.

Про це заявив глава МЗС Ірландії Чарлі Фленеган, повідомляє Reuters.

Pаступник лідера Північної Ірландії Мартін Макгіннесс закликав в п'ятницю до голосування з метою об'єднати Ірландію. Однак його вимоги були відкинуті пробританським першим міністром Арлін Фостер, а також прем'єр-міністром Ірландії Ендою Кенні.

"Я поділяю думку, що на якомусь етапі в майбутньому об'єднання було б в інтересах народу, але тільки тоді, коли буде згода більшості в Північній Ірландії," – сказав Фленеган.

"Зараз ми маємо ситуацію після референдуму, на якому Британія проголосувала за вихід з ЄС. Будь-які подальші референдуми в Північній Ірландії викликали б більший рівень поділу, ніж ми маємо зараз" - пояснив міністр.

Як повідомлялося, прем’єр-міністр Ірландії Енда Кенні заявив, що відносини між Ірландією та Північною Ірландією "вимагають ретельного вивчення" після виходу Великої Британії з ЄС.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Атака на прем'єра: як Польща оновлювала уряд і які наслідки це матиме

Зміни в польському уряді спростовують чутки про швидкі перевибори. Але одночасно вони свідчать про нові тенденції, в тому числі небезпечні для України.

Фанат Путіна, ворог мігрантів: хто такий Ерік Земмур і чому він може кинути виклик Макрону

Останні соцопитування демонструють, що головним суперником президента Макрона може стати Ерік Земмур – ще більш радикальний, аніж Марін Ле Пен.

Anti-corruption age: the key achievement of NACP, NABU, SAPO and others

Since 2014 the anti-corruption agencies have become crucial in fighting corruption. This story aggregates information on NACP, NABU, SAPO, HACC and ARMA