У Польщі розпочинаються міжнародні військові навчання Анаконда-2016

Понеділок, 6 червня 2016, 09:56

У Польщі вшосте стартують найбільші військові навчання країни Анаконда.

Як повідомляє офіційна сторінка навчань, Анаконда-2016 буде третіми навчаннями, які стали міжнародними.

На 6 червня заплановане проведення офіційної церемонії відкриття навчань, яка відбудеться в Академії національної оборони у Варшаві.

Цього року у навчаннях візьмуть участь представники збройних сил 24 країн-союзників і партнерів. Практична частина навчань розпочнеться 7 червня і триватиме 10 днів, до 17 червня цього року.

"Метою навчань є відпрацювання спільних дій національних і коаліційних командувань та підрозділів у рамках об'єднаної оборонної операції оборони в умовах гібридної війни", – йдеться у повідомленні.

Тренування буде здійснюватися на 7 основних майданчиках під управлінням міжнародного штабу. У навчаннях візьмуть участь як сухопутні, так і повітряні, морські війська і підрозділи спеціального призначення. До навчання залучено 31 тис. військових, через яких 12 тис. представлятимуть польську армію. До навчань залучаються 3000 одиниць військової техніки, серед якої 105 літаків різного типу та 12 кораблів.

Нагадаємо, морські військові навчання під керівництвом НАТО, BALTOPS 2016 розпочалися 3 червня у південній частині Балтійського моря біля берегів Швеції, Данії та Польщі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Реклама: