Євродепутати закликали не гальмувати безвізовий для Грузії через Україну

Вівторок, 7 червня 2016, 11:28

Грузія виконала усі умови для отримання безвізового режиму і повинна отримати його якнайшвидше.

Про це заявили у Комітеті закордонних справ Європарламенту під час дискусії з президентом Грузії Георгієм Маргвелашвілі, повідомляє сайт європейської інституції.

На думку європарламентарів, дебати щодо безвізового режиму для Грузії не повинні розглядатися в одному пакеті з аналогічними щодо Туреччини, України чи Косово.

"Комітет закордонних справ Європарламенту визнав, що ЄС повинен лібералізувати візовий режим для громадян Грузії, так як країна виконала всі вимоги. Безвізовий режим Євросоюзу для Грузії не повинен бути заручником інших дебатів щодо Туреччини, України або Косово", - йдеться в повідомленні.

Маргвелашвілі, зі свого боку, запевнив Комітет у закордонних справах Європарламенту, що його країна проводить реформи, пов'язані із виконанням Угоди про асоціацію.

Нагадаємо, раніш повідомлялося, що посли ЄС у Брюсселі обговорили надання безвізового режиму для Грузії, однак не прийняли ніякого рішення через побоювання нових хвиль міграції. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Газовий шантаж Путіна: серйозно, проте Україна має шанси на перемогу

Серйозність ситуації на газовому ринку не означає неминучість програшу. Україна може зберегти транзит, завантажити ГТС і при цьому значно знизити ціни.  

Останній аргумент для змін: які наслідки матиме скандал навколо Doing Business

Світовий банк прийняв рішення відмовитися від подальшої публікації рейтингу Doing Business. Як тепер змусити уряди проводити дерегуляцію?

Два тижні до вибуху: чому нові вибори заведуть Грузію у ще глибшу кризу

Політична криза у Грузії, що триває вже майже рік, незабаром може вийти на новий, безпрецедентно високий рівень.