Україна просить Францію про "мудрість" після резолюції про зняття санкцій з РФ

Середа, 8 червня 2016, 22:12

Посольство України у Франції закликало французький уряд зберегти "твердість" у питанні збереження санкцій, впроваджених проти РФ.

Про це йдеться у дописі на офіційній сторінці дипмісії в Твіттері.

З таким зверненням дипломати виступили після того, як Сенат Франції (верхня палата парламенту) абсолютною більшістю голосів проголосував за резолюцію, яка закликає уряд до скасування санкцій, запроваджених проти РФ.

"Сенат проголосував за резолюцію, яка підтримує знаття санкцій з Росії. Очікуємо на твердість та мудрість уряду", - йдеться в дописі.

Як відомо, резолюція не є зобов’язуючою для уряду Франції, йдеться про політичну позицію (рекомендацію) парламенту країни.

Рішення про продовження санкцій проти РФ, як очікується, буде ухвалене Радою ЄС у найближчі тижні; на травневій зустрічі "великої сімки" президент Франції підтримав збереження санкцій.

Раніше Верховна рада України ухвалила офіційне звернення до Сенату Франції із закликом не голосувати за дану резолюцію.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Межа війни: що вже змінилося та чого чекати у роботі кордону між Україною та ЄС

Автомобільні пункти пропуску на західному кордоні стали основними воротами України. Варто розібратися, які процеси там відбуваються...

Карабаська "відплата": як Росія почала втрачати Південний Кавказ

Росія, яка досі позиціонує себе як "куратор" Південного Кавказу, вже не має достатньо сил підкріпити це на практиці. Слабкістю РФ вже почав активно користуватися Азербайджан.

Глибинна Угорщина: що сусіди думають про українців, російську агресію та режим Орбана

Чи дійсно угорське суспільство у переважній більшості думає так само, як каже та діє Віктор Орбан? Відповідь на це питання дала соціологія.