Росія не робить достатньо для виконання мінських угод - прем'єр Канади

Понеділок, 11 липня 2016, 14:34

Росія поки що не зробила позитивні кроки в напрямку припинення вогню на Донбасі та виконання мінських угод.

Про це заявив прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо під час спільної прес-конференції з президентом України Петром Порошенком у Києві, передає УНІАН.

"Росія повинна зі свого боку виконувати взяті на себе зобов’язання, забезпечити безпеку. І міжнародні спостерігачі повинні в цьому переконатися", - зауважив він.

"Україна дійсно зробила дуже важкі кроки в парламенті, в різних установах, щоб виконати взяті на себе обов’язки в контексті мінських угод. І цілком є очевидним з точки зору безпеки, втілення Мінських угод, Росія поки що не зробила позитивні кроки на цьому шляху, у відповідальний належний спосіб в плані припинення вогню", - сказав прем'єр Канади.

Трюдо сподівається, що міжнародна єдність зможе прискорити виконання мінських угод, та вважає, що необхідно продовжувати здійснювати тиск на Росію.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Канада оголосила про найбільшу військову присутність в Європі за 10 років.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Робота над помилками: чому у ЄС має з'явитися прагнення до возз'єднання з Україною

Європі доведеться змінювати стратегію своєї поведінки у відповідь на нинішню геополітичну кризу. Розширення – гідна відповідь на виклики сьогодення.

Що чекає на Україну після рішення про статус кандидата та коли реально вступити до ЄС

Коли реально досягти повноцінного членства в ЄС? Чи не підемо ми шляхом Туреччини, яка загрузла на стадії кандидатства на багато років?

Заблокований шлях до ЄС: чому не вдалося зрушити інтеграцію Балкан та як це вплине на Україну

ЄС не вдалося розблокувати процес вступу західнобалканських країн, які багато років чекають на членство. Це не заблокує надання кандидатського статусу Україні, але в перспективі може стати для нас проблемою.