У Болгарії затримали 4 поліцейських через нелегальне перевезення мігрантів

Субота, 30 липня 2016, 13:20

Болгарська прокуратура в п'ятницю повідомила про затримання чотирьох співробітників поліції Софії за звинуваченням у причетності до нелегального перевезення мігрантів.

Про це повідомляє Novinite.

Представник прокуратури Болгарії Рум'яна Арнаудова заявила, що в ході розслідування діяльності організованого злочинного угруповання, яке бере участь у нелегальному перевезенні людей, вдалося виявити причетність до справи чотирьох співробітників правоохоронних органів.

Слідство виявило, що затримані регулярно отримували хабарі від перевізників людей, щоб приховати їх діяльність від правоохоронних органів.

Також наголошується, що всі четверо особисто брали участь в операціях з перевезення людей, щоб прикрити злочинців.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Розділене тріо: як Молдова, Грузія та Україна шукають свої шляхи для зближення з ЄС

Київ обрав найбільш оригінальний шлях. Ми не подаємо заявку, принаймні зараз, але домовляємося про підтримку членства України в ЄС...

“Україна увійде до наступної хвилі розширення ЄС”. Програмна промова міністра Кулеби

"Наступна хвиля розширення ЄС матиме назву "Асоційоване тріо". Тому наше ключове очікування від ЄС – надання Україні європейської перспективи".

Дерева замість автомобілів: як змінити пріоритети міста, дослухаючись до дітей

Діти стали нашими головними адвокатами, які поступово змінили думку дорослих. Ми плануємо посадити 2 мільйони дерев, щоб захистити місто від пилу та вітрів.