ЄС вимагає від футбольних клубів Іспанії повернути мільйони євро держдопомоги

Понеділок, 4 липня 2016, 16:26

Єврокомісія вимагає від футбольних клубів Іспанії повернути виплачені мільйони євро державної допомоги.

Про це повідомляє сайт Єврокомісії.

На думку регулятора, клуби, серед яких мадридський "Реал" та "Барселона", отримали несправедливу перевагу над іншими клубами в порушення правил державної допомоги ЄС.

"Використання грошей платників податків для фінансування професійних футбольних клубів створюють недобросовісну конкуренцію. Професійний футбол - це комерційна діяльність зі значними сумами і бюджетні кошти повинні відповідати правилам сумлінної конкуренції. Допомога, яку ми перевірили, не відповідає цим критеріям", - сказала єврокомісар Маргрете Вестагер.

Правила державної допомоги ЄС спрямовані на дотримання норм, що державне фінансування не спотворює конкуренцію між клубами. Вони захищають рівні умови для більшості професійних клубів, які повинні працювати без дотацій.

Згідно із рішенням, зокрема, "Реал" змушений буде повернути державі 18,4 млн. євро, "Валенсія" - 20,4 млн. євро, "Еркулес" - 6,1 млн. євро, "Ельче" - 3,7 млн. євро.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Символ окупації: як Естонія завершує декомунізацію у найбільш проросійському місті країни

Символом "ватного опору" в Естонії став радянський танк Т-34 у місті Нарві. Рішення прибрати його з публічного простору викликало протести.

Трамп готується до реваншу: що зможе завадити експрезиденту повернутися у Білий дім

Проміжні вибори, що пройдуть у листопаді, можуть призвести до посилення позицій Дональда Трампа, що зробить цілком реалістичними його президентські амбіції.

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.