Україна продовжила ембарго на російські товари до кінця 2017 року

Середа, 6 липня 2016, 14:28

Кабінет міністрів України у відповідь на продовження Росією продовольчого ембарго до кінця 2017 року дзеркально продовжив дію українських контрсанкцій на такий же період.

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Таке рішення ухвалив уряд на засіданні в середу, таким чином підтримавши відповідну пропозицію Міністерства економічного розвитку і торгівлі України (МЕРТ).

Як повідомлялося, президент РФ Володимир Путін 29 червня продовжив до кінця 2017 року дію продовольчого ембарго відносно держав, які ввели санкції проти Росії.

Російське ембарго діє для українських товарів з 1 січня 2016 року. У відповідь уряд України з початку цього року затвердив торгові контрзаходи і заборонив поставки російських продуктів харчування, а також ряду інших товарів, сумарна вартість імпорту яких відповідає вартості забороненого РФ українського експорту.

Заступник голови МЕРТ-торговий представник України Наталія Микольська 1 липня повідомила: "Пропозиція міністерства – продовжити наше ембарго, заходи, які ми застосовуємо у відповідь на аналогічний термін, на який відповідно Російська Федерація продовжила своє".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.