НАТО посилить співпрацю з Україною та Грузією – Варшавська декларація

Субота, 9 липня 2016, 17:45

Країни НАТО занепокоєні безпековою ситуацією в регіоні Чорного моря і готові до посилення співпраці з Україною та Грузією у цьому контексті.

Про це йдеться у Варшавській декларації за підсумками саміту НАТО.

"В Чорноморському регіоні, ситуація з безпекою погіршилася в останні роки. Ми будемо продовжувати боротися з наслідками останніх подій в регіоні й враховувати їх при розробці нових підходів та політики Альянсу", – йдеться у тексті документу.

"Ми будемо продовжувати підтримувати … зусилля причорноморських держав, спрямовані на забезпечення безпеки і стабільності (в регіоні). Ми також посилимо співпрацю з Грузією і Україною в цьому плані", – наголошується у заяві.

Раніше повідомлялося, що країни НАТО рішуче засуджують агресивні дії України проти Росії і ніколи не визнають незаконну анексію Криму.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Антикризова команда Джонсона: що стоїть за кадровими змінами у британському уряді

Британські консерватори втрачають підтримку – рейтинги навіть фіксують їхнє відставання від лейбористів. Чи вдасться Борису Джонсону переломити ситуацію?

"Україна показала прогрес у реформах, проте часто він був швидше формальний"

Пол Томсен: "Нинішнє відновлення від пандемії буде набагато швидшим, ніж очікувалося. Проте заходи з виходу з кризи створюють нові проблеми та підсилюють нерівність".

Гра на поглиблення кризи: куди заведе Румунію конфлікт усередині коаліції

Румунії загрожують дострокові вибори, наслідком яких може стати сповзання країни у зону нестабільності.