Могеріні про ситуацію в Криму: сторони повинні уникати ескалації

Субота, 13 серпня 2016, 10:17

Україна та Росія повинні уникати дій, які можуть призвести до ескалації конфлікту.

Про це йдеться в заяві Високого представника ЄС з питань зовнішньої політики та політики безпеки Федеріки Могеріні з приводу ситуації в Криму.

"Європейський Союз засуджує і не визнає незаконну анексію Криму і Севастополя Російською Федерацією. Ми як і раніше непохитні в нашій підтримці територіальної цілісності та суверенітету України", - зауважила вона.

"Всі сторони повинні уникати будь-яких дій, які можуть призвести до подальшої ескалації конфлікту, мирне врегулювання конфлікту-єдино можливий варіант рішення", - наголосила Могеріні.

"Європейський Союз та його держави-члени будуть постійно оцінювати ситуацію, у тому числі на рівні Комітету з політики і безпеки наступної середи", - відзначила вона.

Як відомо, у середу російська ФСБ розповіла про нібито дві спроби нападу українських військових на Крим. Президент Росії Володимир Путін, коментуючи цю заяву, звинуватив владу України в терорі. Україна спростовує всі звинувачення.

Детальніше про ці події читайте в колонці: "Аналіз подій на кордоні з Кримом: чому заяви Путіна не є частиною плану з нападу на Україну".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Антикризова команда Джонсона: що стоїть за кадровими змінами у британському уряді

Британські консерватори втрачають підтримку – рейтинги навіть фіксують їхнє відставання від лейбористів. Чи вдасться Борису Джонсону переломити ситуацію?

"Україна показала прогрес у реформах, проте часто він був швидше формальний"

Пол Томсен: "Нинішнє відновлення від пандемії буде набагато швидшим, ніж очікувалося. Проте заходи з виходу з кризи створюють нові проблеми та підсилюють нерівність".

Гра на поглиблення кризи: куди заведе Румунію конфлікт усередині коаліції

Румунії загрожують дострокові вибори, наслідком яких може стати сповзання країни у зону нестабільності.