В Австрії рятувальний вертоліт ледь не зіткнувся з безпілотником

Вівторок, 16 серпня 2016, 16:55

В Австрії рятувальний вертоліт, на борту якого перебували постраждалі в автомобільній аварії, дивом уникнув зіткнення в повітрі з безпілотником, який літав в декількох метрах.

Про це повідомляє The Local.

Безпілотник був помічений пілотом в останню секунду і він зміг уникнути зіткнення. "Ми були на висоті близько 5000 футів і летіли зі швидкістю 250 кілометрів на годину, коли я раптом щось помітив. Це був безпілотник, який летів в двох метрах справа наліво під вертоліт", - розповів пілот

Вертоліт прямував в лікарню Клагенфурт, а на його борту знаходився 50-річний важко поранений чоловік, якого евакуювали з місця ДТП.

Місцева поліція не змогла встановити, хто керував дроном.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Межа війни: що вже змінилося та чого чекати у роботі кордону між Україною та ЄС

Автомобільні пункти пропуску на західному кордоні стали основними воротами України. Варто розібратися, які процеси там відбуваються...

Карабаська "відплата": як Росія почала втрачати Південний Кавказ

Росія, яка досі позиціонує себе як "куратор" Південного Кавказу, вже не має достатньо сил підкріпити це на практиці. Слабкістю РФ вже почав активно користуватися Азербайджан.

Глибинна Угорщина: що сусіди думають про українців, російську агресію та режим Орбана

Чи дійсно угорське суспільство у переважній більшості думає так само, як каже та діє Віктор Орбан? Відповідь на це питання дала соціологія.