Поліція Нідерландів приймає на службу орлів для полювання на дрони

відео
Вівторок, 13 вересня 2016, 15:44

У Нідерландах завершилася навчальна програма, в рамках якої орлів навчали навичкам полювання за квадрокоптерами. Тепер птахи служитимуть у голландській поліції.

Про це повідомляє AFP.

"Це нетехнологічне вирішення проблеми високих технологій", - сказав представник поліції Денніс Янус під час першої публічної демонстрації вмінь птахів.

Низка тестів проводилися з початку 2015 року, і нарешті голландці оголосили, що результати були хорошими.

Орлів будуть запускати, коли безпілотники, на думку влади, представлятимуть небезпеку для населення, наприклад, під час важливих державних візитів або якщо невеличкий апарат підлетить занадто близько до аеропортів.

Метою тестувань було визначити кращий спосіб збити БПЛА. "Жоден з орлів не був поранений, а що стосується безпілотних літальних апаратів, то жоден з них не вцілів", - сказав Янус, відкидаючи побоювання захисників тварин.

"Орли розглядають дрони як здобич і перехоплюють їх у повітрі, після чого сідають у місці, де вони відчувають себе в безпеці з безпілотником ще у пазурах", - розповів представник поліції.

Голландська поліція придбала власних птахів у віці п'яти місяців, і буде розгортати їх по мірі необхідності поряд з традиційними чотирилапими новобранцями, такими як собака і коні.

Близько 100 співробітників поліції будуть навчені роботі з орлами, а голландський "летючий загін" почне діяти влітку наступного року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Реклама: