Червоний Хрест призупинив відправку гуманітарної допомоги до Сирії

Вівторок, 20 вересня 2016, 13:02

Після атаки на конвої з гуманітарною допомогою для чотирьох міст Сирії Червоний Хрест вирішив призупинити відправку допомоги з міркувань безпеки.

Про це повідомляє Reuters з посиланням на чиновника з Міжнародного Комітету Червоного Хреста (МКЧХ).

"Це дуже тривожний фактор. Ми бачимо відновлення насильства, активізацію бойових дій у багатьох місцях (у Сирії)", – сказав Роберт Мардіні, керівник МКЧХ на Близькому Сході і в Північній Африці.

"Ми запланували відправку гуманітарної допомоги для чотирьох міст, але наразі відправлення призупинене, оскільки потрібно вивчити безпечність постачання вантажів", - сказав він.

Раніше повідомлялося, що у сирійській провінції Алеппо під час обстрілу гуманітарного конвою 18 з 31 вантажних автомобілів ООН і "Червоного Півмісяця" зазнали пошкоджень.

Внаслідок нападу загинули 12 осіб.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Більш проєвропейські Нідерланди: які зміни анонсує новий уряд Рютте

Попри збереження старої коаліції, новий уряд Нідерландів обіцяє змінити свій курс щодо поглиблення європейської інтеграції та розширення ЄС.

Настав час змінити політику Берліна щодо РФ: звернення німецьких експертів до уряду

Якщо Берлін обмежуватиметься символічними реакціями на ревізіоністські авантюри РФ – це лише спокушатиме Кремль на нові неприйнятні кроки...

Найгірший з принців: як син Єлизавети II підставив британську монархію

У британській королівській родині стався ще один скандал. Проте тепер Букінгемському палацу довелося піти на безпрецедентні заходи.