Червоний Хрест призупинив відправку гуманітарної допомоги до Сирії

Вівторок, 20 вересня 2016, 13:02

Після атаки на конвої з гуманітарною допомогою для чотирьох міст Сирії Червоний Хрест вирішив призупинити відправку допомоги з міркувань безпеки.

Про це повідомляє Reuters з посиланням на чиновника з Міжнародного Комітету Червоного Хреста (МКЧХ).

"Це дуже тривожний фактор. Ми бачимо відновлення насильства, активізацію бойових дій у багатьох місцях (у Сирії)", – сказав Роберт Мардіні, керівник МКЧХ на Близькому Сході і в Північній Африці.

"Ми запланували відправку гуманітарної допомоги для чотирьох міст, але наразі відправлення призупинене, оскільки потрібно вивчити безпечність постачання вантажів", - сказав він.

Раніше повідомлялося, що у сирійській провінції Алеппо під час обстрілу гуманітарного конвою 18 з 31 вантажних автомобілів ООН і "Червоного Півмісяця" зазнали пошкоджень.

Внаслідок нападу загинули 12 осіб.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Трамп готується до реваншу: що зможе завадити експрезиденту повернутися у Білий дім

Проміжні вибори, що пройдуть у листопаді, можуть призвести до посилення позицій Дональда Трампа, що зробить цілком реалістичними його президентські амбіції.

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.

Курс на одну з найсильніших армій Європи: як Польща модернізує свої збройні сили

Захист східного флангу Альянсу стає дедалі актуальнішим, і в польському уряді воліють спиратися не лише на союзників по альянсу, але й на власні сили.