Масовані авіаудари сил Асада та РФ в Алеппо: загинули щонайменше 90 осіб

Субота, 24 вересня 2016, 09:24

Щонайменше 90 осіб загинули у п'ятницю, 23 вересня, у ході масованих авіаударів по сирійському місту Алеппо.

Про це повідомляє Deutsche Welle.

За наявними даними, 30 загиблих - цивільні особи, серед них є діти. У ході авіанальотів сирійської авіації, підтримуваної російськими силами, шкоди завдано будівлям, де розміщувалися служби з надзвичайних ситуацій. Крім цього постраждали підземні притулки.

Сирійський уряд у своїй офіційній заяві напередодні попередив про плани початку сухопутного наступу на місто, порадивши мешканцям східної частини, яку контролюють повстанці, рятуватися втечею до західних кварталів, що перебувають під контролем сирійської армії.

За оцінками ООН, на підконтрольній повстанцям території перебувають щонайменше 250 тисяч цивільних.

Агентство Reuters відзначає, що явний провал зусиль США щодо встановлення перемир’я, може стати поворотним моментом у 5-річній війни, і сирійський уряд разом з російськими та іранськими союзниками тепер, не виключено, намірився придушити повстання в другому за величиною місті Сирії.

Раніше повідомлялося, що США та Росія не змогли домовитися про відновлення режиму припинення вогню в Сирії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

120 днів боротьби за статус кандидата: погляд із Банкової

Так швидко не рухався до ЄС жоден із нинішніх членів чи кандидатів. І навряд чи хтось зможе це повторити. Але ми не зупиняємось і переходимо до наступних етапів.

Робота над помилками: чому у ЄС має з'явитися прагнення до возз'єднання з Україною

Європі доведеться змінювати стратегію своєї поведінки у відповідь на нинішню геополітичну кризу. Розширення – гідна відповідь на виклики сьогодення.

Що чекає на Україну після рішення про статус кандидата та коли реально вступити до ЄС

Коли реально досягти повноцінного членства в ЄС? Чи не підемо ми шляхом Туреччини, яка загрузла на стадії кандидатства на багато років?