Москва запросила польських експертів у справі Смоленської катастрофи

Вівторок, 27 вересня 2016, 13:39

Голова Міждержавного авіаційного комітету (МАК) Росії виявила бажання зустрітися з главою підкомісії міністерства оборони Польщі, що вивчає причини Смоленської катастрофи.

Офіційну інформацію з цього приводу опублікували на інтернет-сторінці МАК, повідомляє Польське радіо.

Про те, що голова комітету Тетяна Анодіна хоче зустрітися з головою польської підкомісії Вацлавом Берчинським, ще вчора, 26 вересня, Польське радіо повідомив представник російської сторони Сергій Зайко. Через кільканадцять годин росіяни опублікували повідомлення у цій справі.

"У відповідь на заяву д-ра Вацлава Берчинського, голови підкомісії Міністерства оборони Польщі, котра вивчає причини авіакатастрофи у Смоленську, голова МАК Татьяна Анодіна висловила згоду прийняти пана Берчинського", - мовиться у документі.

За інформацією МАК, дата зустрічі поки не узгоджена.

Як повідомляє видання, зустріч може відбутися у Москві до 10 жовтня.

Нагадаємо, експерти з підкомісії з розслідування Смоленської катастрофи заявили, що записи чорних скриньок літака Ту-154М, який зазнав авіакатастрофи під Смоленськом 2010 року, були фальсифіковані, а багато документів, які мають відношення до справи, приховані.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Рік без дозволів: що означає для України "транспортний безвіз" із ЄС

Що дає Україні "транспортний безвіз" із Євросоюзом? І чи вдасться Києву переконати ЄС зробити тимчасову лібералізацію постійною?

Російська помста Литві: як Вільнюс реагує на нові погрози Кремля

"Все, що пов'язано з РФ, тепер є для Литви потенційною загрозою національній безпеці. Усе це Кремль намагається зробити інструментом своєї агресії".

Сім загроз та дві України: що прописав НАТО у новій стратегічній концепції

На першому місці серед загроз для НАТО - Росія. Також частиною російської загрози є Білорусь через свою "військову інтеграцію" з РФ.