У Туреччині 121 члена благодійної організації розшукують за зв'язки з Гюленом

Вівторок, 27 вересня 2016, 15:25

У Туреччині головний прокурор Стамбула видав ордери на затримання 121 члена благодійної організації за підозрою у зв'язках з опозиційним проповідником Фетхуллахом Гюленом, якого Анкара звинувачує в організації спроби державного перевороту.

Про це повідомляє Daily Sabah.

Поліція Стамбула розпочала операцію в 18 турецьких провінціях зі затримання членів організації "Kimse Yok Mu" ("Чи є хтось тут". - Ред.), яка займалася наданням гуманітарної допомоги.  

Члени організації підозрюються у зв'язках з організацією FETÖ, порушенні законодавства про фінансування тероризму та у незаконному відмиванні коштів.

Організація у минулому займалася збором коштів на свято Курбан-байрам.

Нагадаємо, в ніч на 16 липня прем'єр-міністр Туреччини Біналі Йилдирим заявив, що Туреччина зіткнулася зі спробою повстання армії.

Прем'єр-міністр Туреччини звинуватив в організації спроби військового перевороту опозиційного мусульманського проповідника Фетхуллаха Гюлена.

Турецька влада стверджує, що Гюлен створив терористичну мережу під назвою "Паралельна держава".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Мир на умовах Туреччини: як Україні реагувати на тиск щодо нових переговорів з РФ

Події, які відбуваються в Криму, стають також частиною нашого переговірного процесу з Туреччиною та РФ ще до того, як він формально розпочався.

Залежність від сусіда: чому вступ України до ЄС прив'язаний до Молдови і навпаки

Україна та Молдова пов’язані у процесі інтеграції і будуть рухатися вперед тільки за умови, якщо і Київ, і Кишинів гарно виконуватимуть своє домашнє завдання.

Боротьба за танк: як Естонія декомунізувала головний символ радянської окупації

Усі спроби досягти компромісу з російською громадою не мали успіху. Тож в уряду Естонії не залишалося вибору, аніж йти на конфлікт.