У Німеччині літню жінку засудили за заперечення Голокосту

Субота, 3 вересня 2016, 17:28

У Німеччині 87-річна Урсула Хавербек у п’ятницю була засуджена до 8 місяців в’язниці за заперечення Голокосту.

Про це повідомляє видання і24news.

Суддя заявив, що Хавербек "бракує хоч якоїсь поваги" і засудив її до восьми місяців тюремного ув'язнення без можливості умовно-дострокового звільнення.

Звинувачення проти літньої жінки були висунуті у зв’язку з тим, що вона написала листа написала листа меру міста Детмольда, де тривав судовий процес над колишнім охоронцем концтабору Аушвіц Рейнхольдом Хеннінгом. У листі вона переконувала мера у "загальновизнаному" факті, що "жоден єврей не помер в Аушвіці і взагалі це був трудовий табір".

Хавербек є досить відомою в Німеччині екстремісткою, у 2008 році очолюваний нею центр закрили за розповсюдження нацистської пропаганди.

Зазначається, що це вже другий термін Хавербек - у листопаді 2015 року вона була засуджена до десяти місяців в'язниці після того, як наполягала на тому, що "історично не доведено", щоб Аушвіц був табором смерті.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Злочини навколо Земана: як оточення президента обманювало Чехію

Найближче оточення президента Земана готується до кримінальних звинувачень і, можливо, вже почало термінову евакуацію до РФ.

Від проривів до відкатів: що відбувається із виконанням Угоди про асоціацію

Понад чверть зобов’язань, передбачених Угодою про асоціацію, Україною виконано повністю. Однак щодо ще однієї чверті завдань робота навіть не розпочиналася.

Секрети "відкритого неба": що змінить та чим загрожує авіаційна угода з ЄС

Яких змін варто чекати у авіасполученні України з ЄС? А також: які ризики несе "відкрите небо" для української авіації?