Порошенко виступив за додаткові секторальні санкції проти Росії

Вівторок, 6 вересня 2016, 11:14

Президент України Петро Порошенко виступив за запровадження додаткових секторальних санкцій проти Росії у зв'язку з порушенням нею прав людини на окупованих територіях.

Про це він заявив у своєму щорічному зверненні до Верховної ради.

"Питання Криму, мілітаризації, утисків прав людини повинне постійно лишатися на міжнародному порядку денному. Потрібно домагатися розширення відповідного санкційного списку, як це минулого тижня зробили наші партнери - Сполучені Штати Америки", - сказав Порошенко.

"Порушення прав людини на окупованих територіях, зокрема прав кримських татар, вимагає запровадження додаткових секторальних санкцій", - наголосив він.

При цьому він підкреслив, що завданням української дипломатії є запобігання зняттю діючих санкцій до моменту відновлення територіальної цілісності України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

"Щоби довести в суді, що був геноцид, треба "залізти в голову" злочинцю"

Антон Кориневич: "За злочини проти людяності дають 20-25 років, за воєнні злочини можуть дати 15 років, можуть дати 10 років"

Друга поразка Шольца: який сигнал німецькі виборці надіслали канцлеру та його партії

Старт роботи Олафа Шольца на посаді федерального канцлера вийшов не дуже вдалим. Це показала друга поспіль поразка на регіональних виборах.

Компенсація за знищене війною: на чому вже зараз варто зосередитися Україні

Завдання України – вимагати створення окремого міжнародного механізму з компенсації Україні за рахунок заморожених активів РФ.